Řídící tým IQ

Pierre-Philippe N. Möller:
Generální ředitel. Pierre-Philippe je podnikatel a zakladatel skupiny IQ Holding B.V. Pierre-Philippe žil v devíti různých zemích světa a má dlouholetou profesní zkušenost v oblasti nemovitostí a investic ve Střední a Východní Evropě.

Hans Hiensch RA:
Finanční ředitel. Hans je autorizovaný účetní s třicetiletou odbornou praxí. Pracoval jako finanční ředitel velké stavební a developerské skupiny a jako ředitel známé mezinárodní účetní a auditorské společnosti. Mimo své funkce finančního ředitele ve společnosti IQ Holding, je Hans specialistou na (re)financování a strukturalizaci středně velkých a velkých nemovitostních portfolií a společností.

Ing. Marek Ružič:
Vedoucí účetního a daňového oddělení. Marek je účetní a daňový poradce s mnohaletou zkušeností v oboru mezinárodních podnikových investic. Marek řídí účetní a daňové oddělení společnosti IQ s důrazem na daňovou efektivitu a výhodné finanční řešení pro naše zákazníky.

Dr. Dušan Ružič:
Vedoucí právního oddělení. Dušan je právník specializovaný na nemovitostní právo. Pracoval jako partner velkých mezinárodních právnických firem a má více jak patnáctiletou zkušenost v zastupování obchodních a investičních společností. Dušan a také obhajuje docenturu na bratislavské a moravské univerzitě.

Naše dlouholeté pracovní zkušenosti z nás tvoří velmi silný a efektivní manažerský tým. Náš přístup ke klientům se řídí mottem:
Členové IQ poskytnou s veškerou oddaností a profesionalitou svůj talent našim klientům.

© Copyright 2019 IQ Group, Šítkova 233/1, Praha 1, Czech Republic


Zásady ochrany osobních údajů             Privacy Policy